Разлика помеѓу преработките на „Вардарски четнички корпус“

с
→‎top: Исправено име на предлошка, replaced: знамеикона image → Знаменце
с (Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона (2))
с (→‎top: Исправено име на предлошка, replaced: знамеикона image → Знаменце)
 
| country = {{знамеикона|Kingdom of Yugoslavia}} [[Кралство Југославија]]
| countries =
| allegiance = {{знамеикона imageЗнаменце|Chetniks Flag.svg}} [[Четници]]
| branch = војска
| type =