Спортска Сала Јасмин: Разлика помеѓу преработките

с (→‎Надворешни врски: Отстранување на категорија using AWB)
 
==Галерија==
<gallerycenter>
<gallery mode="packed" heights="150px">
Податотека:Makedonija - Luksemburg kosarka (Sala Jasmin 2016).jpg|Кошаркарската репрезентација на Македонија против Луксембург
Sportskasalajasmin.jpg|Предната страна на салата
</gallery>
</center>
 
== Наводи ==