Разлика помеѓу преработките на „Југоисточен Регион“

с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Flagicon → знамеикона
с (→‎Поврзано: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons|Category: → {{рв|)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Flagicon → знамеикона)
| symbol = Logo of Southeastern Region, Macedonia.svg
<!-- *** Country *** -->
| country = {{Flagiconзнамеикона|Macedonia}} [[Македонија]]
<!-- *** Dimensions *** -->
| area = 2,739