Разлика помеѓу преработките на „Жепа“

Додадени 5 бајти ,  пред 11 месец
с
Поднаслов за наводи и дотерување на табела
с (→‎top: Форматна исправка, replaced: ''' е → ''' —)
с (Поднаслов за наводи и дотерување на табела)
 
== Личности ==
 
== Наводи ==
{{reflist}}
 
== Поврзано ==
* [[Список на села во Албанија]]
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
== Надворешни врски ==