Чифлик (Лагадинско): Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Стилска исправка, replaced: Infobox Greek Dimos → Инфокутија Место во Грција
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Стилска исправка, replaced: Infobox Greek Dimos → Инфокутија Место во Грција)
{{Инфокутија Место во Грција
{{Infobox Greek Dimos
|name = Чифлик
|name_local = Μακροχώρι