Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 2018 година“

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
(Создадена страница со: {{deathyr|201|8}} {{Commons cat|2018 deaths}} 2018)
 
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
{{deathyr|201|8}}
{{Commons catрв|2018 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|2018]]