Митлерес Несетал: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Стилска исправка, replaced: ) е → ) —
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (→‎top: Стилска исправка, replaced: ) е → ) —)
'''Митлерес Несетал''' ({{lang-de|Mittleres Nessetal}}) е [[општинска заедница]] во округот [[Гота (округ)|Гота]], во [[Тирингија]], [[Германија]]. Седиштето на општинската заедница е во Голдбах.
 
Општинската заедница Митлерес Несетал се состои од следниве општини:
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Општински заедници во Тирингија]]