Разлика помеѓу преработките на „Првце“

Одземени 273 бајти ,  пред 6 месеци
с (→‎top: Преместување на инфокутијата над воведниот пасус)
| '''Националност'''
| '''Вкупно'''
|-
| [[Македонци]]
| 0
|-
|[[Албанци]]
|27
|-
|[[Турци]]
| 0
|-
|[[Роми]]
|0
|-
| [[Македонски Власи|Власи]]
| 0
|-
| [[Македонски Срби|Срби]]
| 0
|-
| [[Македонски Бошњаци|Бошњаци]]
| 0
|-
| останати
| 0
|-
|}