Разлика помеѓу преработките на „Бабушница“

Додадени 29 бајти ,  пред 8 месеци
с
Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место
с (додадена Категорија:Градови во Србија користејќи го HotCat)
с (Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место)
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
| native_name = Бабушница
| native_name_lang = sr
* [http://www.fallingrain.com/world/YI/2/Babusnica.html Бабушница]
* [http://www.pirot.org Веб портал и интернет форум]
 
{{DEFAULTSORT:Babusnica}}
 
{{Србија-никулец}}
 
{{DEFAULTSORT:Babusnica}}
[[Категорија:Општини во Србија]]
[[Категорија:Градови во Србија]]