Разлика помеѓу преработките на „Северна Холандија“

Додадени 8 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Локација на → Местоположба на
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: 18ти век → 18 век using AWB)
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Локација на → Местоположба на)
| image_map = Noord-Holland in the Netherlands.svg
| map_alt =
| map_caption = ЛокацијаМестоположба на покраината Северна Холандија во Холандија
| pushpin_map =
| pushpin_label_position =