Гимназија „Мирче Ацев“ - Прилеп: Разлика помеѓу преработките

с
с (Отстрането уредувањето на 213.135.163.73 (разговор), вратено на последната верзија на 78.40.0.3)
Ознака: Отповикување
* Портал на основни и средни училишта во Република Македонија, [http://www.schools.edu.mk/ schools.edu.mk]
* Официјална веб страна на Министерството за образование и наука, [http://www.mon.gov.mk/ mon.gov.mk]
 
{{Училишта во Општина Прилеп}}
 
{{DEFAULTSORT: Мирче Ацев, Прилеп}}