Разлика помеѓу преработките на „Еган Бернал“

с
нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
с
::1. Етапа 2
::1. Етапа 3
: 1. [[Податотека:Jersey yellow.svg|20п]] Краен пласман Тур де Савоја Мон БланМонблан
::1. [[Податотека:Jersey green.svg|20п]] Бодовен пласман
::1. [[Податотека:Jersey white.svg|20п]] Пласман за млад возач