Разлика помеѓу преработките на „Крушица (Кичевско)“

Додадени 12 бајти ,  пред 3 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-општина={{грбови| +општина={{општинскигрб|)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-општина={{грбови| +општина={{општинскигрб|))
| слика мапа=
| име=Крушица
| општина={{грбовиопштинскигрб|Општина Кичево}}
| популација=5
| поштенски број=