Разлика помеѓу преработките на „Ѕвездена нуклеосинтеза“

с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Nuclear processes}}
 
[[CategoryКатегорија:Нуклеосинтеза]]
[[CategoryКатегорија:Ѕвездена астрономија|Nucleosynthesis, Stellar]]
[[CategoryКатегорија:Ѕвездена физика]]