Разлика помеѓу преработките на „Самоа“

Одземени 14 бајти ,  пред 3 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
* [http://www.samoaworld.com/viewforum.php?f=36 Самоански речник]
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
* [[Самоански Острови]]
* [[Американски Самоа]]