Жорж Санд: Разлика помеѓу преработките

Додаден 51 бајт ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 151.236.244.158 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
Нема опис на уредувањето
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Француски романописци]]
[[Категорија:ЛГБТ-писатели]]
496

уредувања