Силјан Аврамовски: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ред 35:
{{наводи}}
 
{{S-start box}}
{{S-off}}
{{succession box|title=Министер за внатрешни работи на Македонии|before=[[Хари Костов]]|after=[[Љубомир Михајловски]]|years=[[2 јуни]] [[2004]] - [[17 декември]] [[2004]]}}
{{s-bef|before=[[Хари Костов]]}}
{{end box}}
{{s-ttl|title=Министер за внатрешни работи на Македонија|years=2004}}
{{s-aft|after=[[Љубомир Михајловски]]}}
{{S-end box}}
 
{{МВР-министри}}