Придонеси на корисникот Sazdo

Корисник со 100 уредувања. Сметката е создадена на 9 април 2011.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

24 февруари 2023

20 јануари 2022

9 октомври 2017

5 октомври 2017

4 октомври 2017

25 септември 2017

10 септември 2017

17 мај 2017

16 март 2017

15 февруари 2017

5 декември 2016

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).