Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Инкубатор“

с
нема опис на уредувањето
с
{|
|valign=top|
'''Содржина (135136 статии)'''
----
*'''Наука (81)'''
**'''Литература (3)''': [[Гилгамеш (еп)]] {{·}} [[Шагринска кожа]] {{·}} [[Хари Потер]] {{·}}
----
*'''Религија (56)''': [[Вистински Крст]] {{·}} [[Историја на христијанството]] {{·}} [[Рано христијанство]] {{·}} [[Исламска историја]] {{·}} [[Историја на Јудаизмот]] {{·}} [[Историја на Папството]] {{·}}
----
*'''Митологија (1)''': [[Ала]] {{·}}