Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:MacedonianBoy“

::Да за ова не сум заборавил, сакав да ти спомнам да продолжиме со тие статии за да се подобриме на квантитативен план. Сега за сега послабо имам време зошто зедов една книга со документи и сакав чат пат да препишам на Викиизвор нешто, но се надевам ќе имам време да продолжам со шаблоните. Поздрав--[[Корисник:MacedonianBoy|Никола]] <sup>[[Разговор со корисник:MacedonianBoy|Стоіаноски]]</sup> 17:32, 7 февруари 2010 (UTC)
:::Не брзаме никаде. До 28 февруари се Олимписките игри, а се надевам дека дотогаш ќе има интерес за овие содржини.:)--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 19:01, 7 февруари 2010 (UTC)
 
==External link==
Здраво! Check this [[Специјални:Придонеси/77.29.253.62]], it seems bad ex. link, but not sure. Благодарам! :) --[[User:Egmontaz|<b><font color="#082567">ЕгмонтаЗ</font></b><font color="#CD5B45">♤</font>]]<i><font color="#F0E130"> <sup>[[User talk:Egmontaz|разговор]]</sup></font></i> 23:27, 8 февруари 2010 (UTC)
73

уредувања