Разлика помеѓу преработките на „Брчко (округ)“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
c
с (Бот Менува: lt:Brčko apygarda)
с (c)
|mapsize =
|map_caption =
|subdivision_type = [[Листа на држави во светоѕсветот|Држава]]
|subdivision_name = [[Босна и Херцеговина]]
|government_type =