Разлика помеѓу преработките на „Гаврил Лесновски“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (]]])
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Image:Sv.Gavril Lesnovski.jpg|thumb|250px| Икона на Св. Гаврил Лесновски]]
 
941.847

уредувања