Марулево (Горноџумајско): Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
(+ никулец)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Марулево''' е село во [[Општина Благоевград]].
 
941.847

уредувања