Разлика помеѓу преработките на „Кис“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{dablink|Ова е статија се однесува на библиска личност. За други значења, видете [[Кис (појаснување)]]}}
 
941.847

уредувања