Михаил Саакашвили: Разлика помеѓу преработките

с (Бот Менува: hu:Miheil Szaakasvili)
== Надворешни врски ==
* [http://www.president.gov.ge/ Претседател на Грузија]
* [http://lenta.ru/lib/14159885/full.htm Михаил СакииииииСаакашвили вона Лентапеди]
* [http://www.eu-nato.gov.ge/english/index.php Официјален сајт НАТО-Грузија]
{{Биог-никулец}}