Разлика помеѓу преработките на „Хабсбурговци“

Додадени 66 бајти ,  пред 12 години
с
Брзо додавање категорија Хабсбуршка династија (со користење на HotCat)
(Создадена страница со: thumb|Знамето на Хабсбуршката династија '''Хабсбург''' (...)
 
с (Брзо додавање категорија Хабсбуршка династија (со користење на HotCat))
[[zh-classical:哈布斯堡氏]]
[[zh-min-nan:Habsburg]]
 
[[Категорија:Хабсбуршка династија]]
3.886

уредувања