Шахот во 1941 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Мала промена)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{year nav topic|1941|шахот}}
 
941.847

уредувања