Проект „Гутенберг“: Разлика помеѓу преработките

с
Брзо додавање категорија Проект (со користење на HotCat)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Брзо додавање категорија Проект (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Проект (со користење на HotCat))
* [http://onlinebooks.library.upenn.edu/okbooks.html <nowiki>http://onlinebooks.library.upenn.edu/okbooks.html</nowiki>] Страница која го наведува траењето на авторските права за 133 држави во светот.
 
[[Категорија:Проект]]
[[Категорија:Проект]]
3.890

уредувања