Разговор:Канџи: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 13 години
с
Бот додава шаблон: Страница за разговор
(Нова страница: {{ВикиПроект Јазици}})
 
с (Бот додава шаблон: Страница за разговор)
 
{{Страница за разговор}}{{ВикиПроект Јазици}}
941.847

уредувања