Разлика помеѓу преработките на „Таратор“

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: no:Tarator
с (Таратор преместена како Таратур преку пренасочување)
с (Бот Додава: no:Tarator)
[[Категорија:Македонска кујна]]
 
[[bg:Таратор]] {{Link FA|bg}}
 
[[bg:Таратор]]
[[de:Tarator]]
[[el:Ταρατόρ]]
[[fr:Tarator]]
[[he:טרטור]]
[[no:Tarator]]
[[pl:Tarator]]
[[pt:Tarator]]
6.057

уредувања