Фета: Разлика помеѓу преработките

Додадени 40 бајти ,  пред 3 месеци
изменета категоризација
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Нагледно уредување Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
(изменета категоризација)
 
 
[[Категорија:Сирења]]
[[Категорија:Грцизми]]