Разлика помеѓу преработките на „Бојана Атанасовска“

 
 
Во моментов е водителка во емисијата "Улица Македонија".<ref>{{Наведена мрежна страница|url=https://zenskimagazin.mk/bojana-atanasovska-za-emisijata-ulica-makedonija-i-za-majchinstvoto-so-kjerka-mi-iskra-zaboraviv-na-sebichnosta|title=БОЈАНА АТАНАСОВСКА ЗА ЕМИСИЈАТА „УЛИЦА МАКЕДОНИЈА“ И ЗА МАЈЧИНСТВОТО: Со ќерка ми Искра, заборавив на себичноста|work=Женски Магазин|language=en|accessdate=2020-10-04}}</ref>
 
Мажена е со продуцентот [[Валентино Скендеровски]] со кого имаат две деца.<ref>{{Наведена мрежна страница|url=https://zase.mk/articles/374962/foto-pejachkata-bojana-vtorpat-stana-majka|title=ФОТО: Пејачката Бојана вторпат стана мајка|work=zase.mk|accessdate=2020-10-04}}</ref>
 
== Дискографија ==