Арне Фридрих: Разлика помеѓу преработките

Додадени 43 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Надворешни врски: Исправено име на предлошка, replaced: {{de icon}} → {{de}} (2))
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Германски фудбалски тренери]]
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Живи луѓе]]