Силјан Аврамовски: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Непотребен параметар, removed: |language=македонски (2))
Нема опис на уредувањето
[[Податотека:Slika1test.jpg|мини|siljanavramovski]]
{{Infobox Officeholder
|name = Силјан Аврамовски
13

уредувања