Ерих Кестнер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 12 бајти ,  пред 1 година
с
[проверена преработка][проверена преработка]
Ознака: Отповикано
Ознаки: Рачно отповикување Отповикано
[[Категорија:Луѓе од Дрезден]]
[[Категорија:Апсолвенти на Лајпцишкиот универзитет]]
[[Категорија:Носители на ЗаповедничкиотГолемиот крст на Орденот за заслуги за СР Германија]]