Бад Нендорф: Разлика помеѓу преработките

Додадени 109 бајти ,  пред 1 година
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
== Надворешни врски ==
{{Ризница-врска|Bad Nenndorf}}
* [http://www.badnenndorf.de/ Официјална страница] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20070403011637/http://www.badnenndorf.de/ |date=2007-04-03 }} {{de}}
 
{{Нормативна контрола}}
33.918

уредувања