NGC 972: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 11 месец
+image #WPWP #WPWPMK
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
(+image #WPWP #WPWPMK)
 
{{Инфокутија Галаксија
|податотека = NGC 0972 DSS.jpg
|соѕвездие=[[Овен (соѕвездие)|Овен]]
|епоха=Ј2000.0
1.484

уредувања