Разлика помеѓу преработките на „Костуров брег“

Додадени 4.386 бајти ,  пред 7 месеци
Создадена страница со: Image:Namibia homelands 78.jpeg|thumb|300px|Карта на Намибија со означени територии на националнстите...
(Создадена страница со: Image:Namibia homelands 78.jpeg|thumb|300px|Карта на Намибија со означени територии на националнстите...)
(нема разлика)