Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Cycling data MTS men“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Предлошка:Cycling data BEX
(Пренасочување кон Шаблон:Cycling data MTS)
Ознаки: Ново пренасочување Изворно уредување 2017
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Предлошка:Cycling data BEX)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#ПРЕНАСОЧУВАЊЕпренасочување [[ШаблонПредлошка:Cycling data MTSBEX]]