Државен универзитет во Тетово: Разлика помеѓу преработките

изменета категоризација
[проверена преработка][проверена преработка]
(Одбиена последната промена (од 77.28.124.82) и ја поврати преработката 4300510 на Bjankuloski06)
Ознака: Рачно отповикување
(изменета категоризација)
[[Категорија:Државен универзитет во Тетово| ]]
[[Категорија:Појавено во 1994 година во Македонија]]
[[Категорија:Универзитети во Македонија]]