Разлика помеѓу преработките на „Поградец (округ)“

с
нема опис на уредувањето
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: cite web → Наведена мрежна страница)
с
 
*[[Братомир]]
*[[Мамулиште]]
*[[Пискупија (Поградец)|Пискупија]]
*[[Пешкопија]]
*[[Подгорје (Албанија)|Подгорје]]
*[[Поградец]]