Вера Долгова-Корубин: Разлика помеѓу преработките

Создадена страница со: {{Инфокутија за личност|име=Виолета Долгова - Корубин|познат=професор, доктор и пато...
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност|име=Виолета Долгова - Корубин|познат=професор, доктор и пато...)
(нема разлика)
97

уредувања