Нада Цветковиќ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5.138 бајти ,  пред 1 година
Создадена страница со: {{Инфокутија за личност|име=|познат=<!-- овде треба да стои по што е позната личноста -->...
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност|име=|познат=<!-- овде треба да стои по што е позната личноста -->...)
(нема разлика)
17

уредувања