Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 2006 година“

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 53 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6648210 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Родени по години|2006]]
{{birthyr|200|6}}
{{Commons catрв|2006 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|2006]]