Категорија:Родени во 1685 година: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 73 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6644474 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Родени по години|1685]]
{{birthyr|168|5}}
{{Commons catрв|1685 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1685]]