Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1408 година“

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 45 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6585285 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Родени по години|1408]]
{{birthyr|140|8}}
{{Commons catрв|1408 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1408]]