Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1382 година“

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 53 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6584906 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Родени по години|1382]]
{{birthyr|138|2}}
{{Commons catрв|1382 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1382]]