Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1321 година“

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 69 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6543889 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
{{deathyr|132|1}}
{{Commons catрв|1321 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1321]]