Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Заштитени страници“

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: шаблони → предлошки, Шаблони → Предлошки using AWB)
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
}}
{{CategoryTOC}}
{{Commons catрв|Protected}}
{{Ризница-врска|Protected}}