Јуичиро Нагаи: Разлика помеѓу преработките

Одземени 12 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Стилска исправка, replaced: ) е → ) —
[проверена преработка][проверена преработка]
(Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 |playername={{flagicon|Јапонија}} {{PAGENAME}} |image= |dateofbirth={{birth date and age|1979|2|4|df=yes}} |cityof...)
 
с (→‎top: Стилска исправка, replaced: ) е → ) —)
|nationalyears1=2003|nationalteam1={{flagicon|Јапонија}} [[Фудбалска репрезентација на Јапонија|Јапонија]]|nationalcaps1=4|nationalgoals1=1
}}
'''{{PAGENAME}}''' (роден {{роден на|4|февруари|1979}}) е [[Јапонија|јапонски]] [[Фудбал|фудбалерфудбал]]ер.
 
==Статистика==